MODELÁŘ

Chcete posílit náš tým? Do jednosměnného výrobního provozu obrobny hledáme v současné době nového kolegu/yni na pozici MODELÁŘ.

Jaká je náplň práce?

Modelář ve slévárenství zhotovuje modely a modelová zařízení, podle nichž jsou vyráběny formy pro odlévání odlitků.

  • úprava modelů a forem k slévání výrobků dle požadavků zákazníků
  • správa a údržba modelových zařízení
  • evidence modelových zařízení na skladě

Jakého člověka hledáme?

Tato práce vyžaduje manuální zručnost a základní technickou zdatnost se smyslem pro detail a přesnost.

Jako vhodný kandidát byste měl/a mít:

  • SO vzdělání (výuční list) v technickém oboru, truhlář
  • znalost práce s výkresovou dokumentací
  • znalost ruční práce se dřevem, plasty
  • samostatnost

Co Vám u nás nabízíme?

Mzdu 29 000 – 40 000    Kč, dle zkušeností a praxe.

Odměnu za podíl na hospodářském výsledku společnosti (13. plat).

Peněžní i nepeněžní odměny za inovační návrhy.

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • možnost ubytování za cenově výhodných podmínek
  • zvýhodněné telefonní tarify O2
  • věrnostní odměny (dle délky pracovního poměru, …)
  • další zaměstnanecké benefity a výhody (finanční podpora volnočasových aktivit z oblasti sportu a kultury, slevy na produkty a služby našich obchodních partnerů...)

Kontaktujte nás na tel. č. 778 969 545, 778 983 091 nebo využijte formulář níže.

Rádi se s Vámi domluvíme na osobním setkání.

Met het versturen van deze gegevens gaat u akkoord met de wijze waarop wij uw gegevens verwerken (zie privacyverklaring)