KONTROLOR/KA MĚROVÉHO STŘEDISKA

Pokud máš dobrou orientaci v technické dokumentaci, láká tě práce na kvalitě a chceš pracovat na nejmodernějších měřících přístrojích, neváhej a přijď rozšířit náš tým!

Do třísměnného výrobního provozu obrobny hledáme v současné době nového kolegu/yni na pozici Kontrolor měrového střediska.

Jaká je náplň práce na tomto místě?

Vašim hlavním úkolem bude monitorování a posuzování kvality během výroby a uvolnění výrobků na jednotlivé výrobní operace.

Mezi hlavní úkoly bude patřit:

  • provádění kontroly výrobků dle technické dokumentace odpovídajícími měřidly (3D měřicí stroj, komunální měřidla)
  • posuzovaní abnormality a odchylky výrobků
  • pořizovaní záznamů o provedených měřeních
  • komunikace s pracovníky výroby a aktivní podílení se na dodržování standardů kvality v souladu se systémem řízení jakosti ISO 9001
  • poskytování podpory kolegům v oblasti kvality a spolupracování při řešení reklamací
  • podílení se na udržování funkčnosti měřících přístrojů.

Jakého člověka hledáme?

Tato práce vyžaduje technicky založeného člověka s prostorovou představivostí.

Jako vhodný kandidát byste měl/a mít:

  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • orientaci v technické dokumentaci na dobré úrovni
  • samostatnost, zodpovědnost
  • znalost měření na souřadnicových strojích - výhodou

Práce je vhodná i pro absolventy škol. Naši zkušení kolegové Vám pomohou se zaučením.

Co nabízíme?

Mzdu 30 000 – 35 000 Kč, dle zkušeností a praxe.

Odměnu za podíl na hospodářském výsledku společnosti (13. plat).

Peněžní i nepeněžní odměny za inovační návrhy.

Protože Vás chceme, motivovat, k co nejlepší adaptaci v naší firmě, nabízíme Vám náborový příspěvek 20 000,- Kč.

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • možnost ubytování za cenově výhodných podmínek
  • zvýhodněné telefonní tarify O2
  • věrnostní odměny (dle délky pracovního poměru)
  • další zaměstnanecké benefity a výhody (finanční podpora volnočasových aktivit z oblasti sportu a kultury, slevy na produkty a služby našich obchodních partnerů, aj.)

Kontaktujte nás na tel. č. 778 983 091 nebo využijte formulář níže.

Rádi se s Vámi domluvíme na osobním setkání.

Met het versturen van deze gegevens gaat u akkoord met de wijze waarop wij uw gegevens verwerken (zie privacyverklaring)